Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Bitcoin i Ethereum - krótka sprzedaż dostępna

Sierpień 23, 2017 16:55

Bitcoin i Ethereum - krótka sprzedaż

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy możliwość krótkiej sprzedaży dla CFD na Bitcoin oraz Ether. Zlecenia Sell Stop oraz Sell Limit są również dostępne dla tych instrumentów!

Traderzy posiadający rachunek Admiral.Markets będą mieć teraz możliwość czerpania korzyści z trendów i korekt na dwóch najbardziej popularnych kryptowalutach na świecie, używając odpowiednio długich i krótkich pozycji.

Prosimy również zwrócić uwagę na fakt, że krótka sprzedaż oparta na depozycie zabezpieczającym obejmuje płatność odsetek od pożyczanych środków z giełdy kryptowalut. Z uwagi na to stawki pozyskania takiego finansowania wynoszą:

Instrument

Stopa Swap (pozycja długa) bez zmian Stopa Swap (pozycja krótka) wprowadzona 3-dniowy Swap bez zmian

BTCUSD

-10% rocznie

-22% rocznie

Piątek

ETHUSD

-10% rocznie

-44% rocznie

Piątek

Stopy pożyczek na giełdach są znaczne, co odzwierciedla zmienność rynków kryptowalut i wielkość możliwych wahań kursów, które giełdy muszą uwzględnić przy świadczeniu usług opartych na depozycie zabezpieczającym.

Przykładowo, Bitcoin wzrósł w stosunku do dolara amerykańskiego o około 1000% w tym roku i przekroczył cenę uncji złota prawie 3,5-krotnie. Od połowy lipca do połowy sierpnia 2017 wzrósł o ponad 100%.

Również Ether dostarczył w tym roku jeszcze bardziej oszałamiający przykład zmienności, osiągając najwyższą wartość 400 USD w połowie czerwca po rajdzie z 80 USD od połowy maja 2017. Obecnie cena oscyluje w okolicy 300 USD.

Zdaniem niektórych, nasze CFD na Bitcoin ( BTCUSD), Ether (ETHUSD), Litecoin (LTCUSD), Ripple (XRPUSD) i Bitcoin Cash (BCHUSD) to jedne z najgorętszych instrumentów! Między innymi dlatego, że umożliwiają handel 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Jesteśmy mocno zaangażowani w dalsze udoskonalanie oferty handlu na kryptowalutach, dlatego prosimy na bieżąco śledzić nasze komunikaty, aby nie przegapić dalszych ulepszeń!

Sprawdź instrumenty kryptowalutowe na rachunku demonstracyjnym.

W przypadku pytań związanych z powyższymi informacjami lub jakimikolwiek aspektami naszych usług, prosimy o kontakt.

Bezpłatny Rachunek Demo


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 85% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.