Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Bitcoin i Ethereum - krótka sprzedaż dostępna

Sierpień 23, 2017 16:55

Bitcoin i Ethereum - krótka sprzedaż

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy możliwość krótkiej sprzedaży dla CFD na Bitcoin oraz Ether. Zlecenia Sell Stop oraz Sell Limit są również dostępne dla tych instrumentów!

Traderzy posiadający rachunek Admiral.Markets będą mieć teraz możliwość czerpania korzyści z trendów i korekt na dwóch najbardziej popularnych kryptowalutach na świecie, używając odpowiednio długich i krótkich pozycji.

Prosimy również zwrócić uwagę na fakt, że krótka sprzedaż oparta na depozycie zabezpieczającym obejmuje płatność odsetek od pożyczanych środków z giełdy kryptowalut. Z uwagi na to stawki pozyskania takiego finansowania wynoszą:

Instrument

Stopa Swap (pozycja długa) bez zmian Stopa Swap (pozycja krótka) wprowadzona 3-dniowy Swap bez zmian

BTCUSD

-10% rocznie

-22% rocznie

Piątek

ETHUSD

-10% rocznie

-44% rocznie

Piątek

Stopy pożyczek na giełdach są znaczne, co odzwierciedla zmienność rynków kryptowalut i wielkość możliwych wahań kursów, które giełdy muszą uwzględnić przy świadczeniu usług opartych na depozycie zabezpieczającym.

Przykładowo, Bitcoin wzrósł w stosunku do dolara amerykańskiego o około 1000% w tym roku i przekroczył cenę uncji złota prawie 3,5-krotnie. Od połowy lipca do połowy sierpnia 2017 wzrósł o ponad 100%.

Również Ether dostarczył w tym roku jeszcze bardziej oszałamiający przykład zmienności, osiągając najwyższą wartość 400 USD w połowie czerwca po rajdzie z 80 USD od połowy maja 2017. Obecnie cena oscyluje w okolicy 300 USD.

Zdaniem niektórych, nasze CFD na Bitcoin ( BTCUSD), Ether (ETHUSD), Litecoin (LTCUSD), Ripple (XRPUSD) i Bitcoin Cash (BCHUSD) to jedne z najgorętszych instrumentów! Między innymi dlatego, że umożliwiają handel 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Jesteśmy mocno zaangażowani w dalsze udoskonalanie oferty handlu na kryptowalutach, dlatego prosimy na bieżąco śledzić nasze komunikaty, aby nie przegapić dalszych ulepszeń!

Sprawdź instrumenty kryptowalutowe na rachunku demonstracyjnym.

W przypadku pytań związanych z powyższymi informacjami lub jakimikolwiek aspektami naszych usług, prosimy o kontakt.

Bezpłatny Rachunek Demo