79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Bezpłatne szkolenie: Steve Nison uczy, jak korzystać ze świec japońskich

Kwiecień 13, 2017 13:31

Drogi Traderze,

Masz wyjątkową okazję poszerzenia własnego warsztatu tradingowego z tematyki świec japońskich. Twoim nauczycielem będzie...Steve Nison, uznawany za ojca japońskich technik analizy wykresów!

Admiral Markets zaprasza wszystkich na darmowe szkolenie online Trading w oparciu o świece japońskie ze Stevem Nisonem, które odbędzie się 11 maja o godzinie 19.00.

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce na tym specjalnym webinarium. Dostępnych jest tylko 500 miejsc a uczestniczyć w nim będą Klienci Admiral Markets z całej Europy. Po odbytym szkoleniu, w ciągu 2-3 tygodni, otrzymasz nagranie wraz z tłumaczeniem (napisy) na swój adres email. Wszystko po to, abyś jeszcze raz mógł zapoznać się z tym cennym wykładem i abyś zrozumiał w jaki sposób wdrożyć nowo zdobytą wiedzę i strategie w swój trading.

Steve Nison jest znany na całym świecie jako prekursor współczesnej analizy świec japońskich. Nie tylko wprowadził tę ekscytującą i skuteczną metodę tworzenia wykresów dla zachodnich traderów, ale nadal szkoli tysiące inwestorów i spekulantów rocznie, w tym, pracowników Banku Światowego i Rezerwy Federalnej.

Zwycięzca prestiżowej nagrody TRADERS' HALL OF FAME AWARD oraz autor światowego bestsellera i obowiązkowej lektury każdego analityka technicznego, "Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów", ujawni najważniejsze zasady tradingowe dla inwestorów Admiral Markets.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby dowiedzieć się:

  • jak wykorzystać świece japońskie w swojej strategii tradingowej
  • jak stać się skutecznym traderem
  • jak unikać podstawowych błędów korzystając z wykresów świecowych

Zapisz się już dziś i otrzymaj dostęp do darmowego szkolenia ze Stevem Nisonem wraz z przetłumaczonym nagraniem. Otrzymasz również możliwość ubiegania się o dostęp do oprogramowania komputerowego, dzięki któremu, sygnały transakcyjne oparte o formacje świecowe będą się pojawiać na Twoich wykresach.

ZAPISZ SIĘ na "Trading w oparciu o świece japońskie ze Stevem Nisonem" - BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.