79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Bądź na bieżąco dzięki najświeższym wiadomościom z rynków finansowych bezpośrednio na wykresach MetaTrader 4

Styczeń 16, 2017 15:53

dane makro bezpośrednio na wykresie MetaTrader

Szanowni Państwo,

W 2017 rok wchodzimy z fantastycznym ulepszeniem pakietu MT4 Supreme Edition, dołączając do niego poręczny wskaźnik wydarzeń makroekonomicznych, zaprojektowany specjalnie po to, aby Państwa handel uczynić jeszcze łatwiejszym.

Możliwość dostrzeżenia "wszystkiego" na pierwszy rzut oka jest bardzo istotną kwestią dla każdego tradera. Niestety czasem okazuje się to bardzo trudne. W tej sytuacji z pomocą przychodzi Admiral Markets z nowym wskaźnikiem, dzięki któremu mogą Państwo uzyskać znaczną przewagę i zobaczyć bezpośrednio na wykresach nadchodzące, najświeższe dane i publikacje makroekonomiczne z całego świata.

Wskaźnik Admiral Calendar oferuje naprawdę wiele! To bardzo proste i przyjazne dla użytkownika narzędzie pozwala zobaczyć przeszłe i przyszłe wydarzenia bezpośrednio na wykresie MT4. Dodatkowo świetnie uzupełnia się z kalendarzem Forex i CFD na naszej stronie internetowej. Dzięki temu nigdy nie przegapią państwo ważnej publikacji danych makro, czy też świetnej okazji do zajęcia pozycji.

Dzięki Admiral Calendar mogą Państwo:

  • zobaczyć przeszłe i przyszłe publikacje makroekonomiczne na wykresie
  • łatwo odróżnić dane mające niski, średni czy bardzo duży wpływ na rynek
  • otrzymać powiadomienie przed najważniejszymi publikacjami
  • filtrować wiadomości dotyczące określonych krajów
  • wizualnie dostosować wskaźnik do własnych upodobań

Aby korzystać z nowego wskaźnika należy pobrać i zainstalować pakiet MetaTrader 4 Supreme Edition z naszej strony internetowej. Dzięki temu poprzednia wersja Supreme zostanie zastąpiona najnowszą odsłoną ze wszystkimi dostępnymi narzędziami.

Admiral Markets Calendar

Podsumowując: to dodatkowe narzędzie dostarczy Państwu wszystkich najważniejszych informacji w najważniejszym miejscu – platformie MetaTrader 4. Mogą państwo otrzymywać na bieżąco informacje z rynków dzięki Admiral Connect, przeliczać wielkość pozycji na Mini Termialu lub przeglądać historię zleceń bezpośrednio na wykresach. Z MT4 Supreme Edition wszytko jest możliwe!

Z poważaniem,
Admiral Markets

Admiral Markets - Najlepszy Zagraniczny Broker wg FxCuffsAdmiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.