Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Bądź na bieżąco dzięki najświeższym wiadomościom z rynków finansowych bezpośrednio na wykresach MetaTrader 4

Styczeń 16, 2017 16:53

dane makro bezpośrednio na wykresie MetaTrader

Szanowni Państwo,

W 2017 rok wchodzimy z fantastycznym ulepszeniem pakietu MT4 Supreme Edition, dołączając do niego poręczny wskaźnik wydarzeń makroekonomicznych, zaprojektowany specjalnie po to, aby Państwa handel uczynić jeszcze łatwiejszym.

Możliwość dostrzeżenia "wszystkiego" na pierwszy rzut oka jest bardzo istotną kwestią dla każdego tradera. Niestety czasem okazuje się to bardzo trudne. W tej sytuacji z pomocą przychodzi Admiral Markets z nowym wskaźnikiem, dzięki któremu mogą Państwo uzyskać znaczną przewagę i zobaczyć bezpośrednio na wykresach nadchodzące, najświeższe dane i publikacje makroekonomiczne z całego świata.

Wskaźnik Admiral Calendar oferuje naprawdę wiele! To bardzo proste i przyjazne dla użytkownika narzędzie pozwala zobaczyć przeszłe i przyszłe wydarzenia bezpośrednio na wykresie MT4. Dodatkowo świetnie uzupełnia się z kalendarzem Forex i CFD na naszej stronie internetowej. Dzięki temu nigdy nie przegapią państwo ważnej publikacji danych makro, czy też świetnej okazji do zajęcia pozycji.

Dzięki Admiral Calendar mogą Państwo:

  • zobaczyć przeszłe i przyszłe publikacje makroekonomiczne na wykresie
  • łatwo odróżnić dane mające niski, średni czy bardzo duży wpływ na rynek
  • otrzymać powiadomienie przed najważniejszymi publikacjami
  • filtrować wiadomości dotyczące określonych krajów
  • wizualnie dostosować wskaźnik do własnych upodobań

Aby korzystać z nowego wskaźnika należy pobrać i zainstalować pakiet MetaTrader 4 Supreme Edition z naszej strony internetowej. Dzięki temu poprzednia wersja Supreme zostanie zastąpiona najnowszą odsłoną ze wszystkimi dostępnymi narzędziami.

Admiral Markets Calendar

Podsumowując: to dodatkowe narzędzie dostarczy Państwu wszystkich najważniejszych informacji w najważniejszym miejscu – platformie MetaTrader 4. Mogą państwo otrzymywać na bieżąco informacje z rynków dzięki Admiral Connect, przeliczać wielkość pozycji na Mini Termialu lub przeglądać historię zleceń bezpośrednio na wykresach. Z MT4 Supreme Edition wszytko jest możliwe!

Z poważaniem,
Admiral Markets

Admiral Markets - Najlepszy Zagraniczny Broker wg FxCuffs