Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Fundusz Gwarancyjny
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona ICF
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Aktualizacja warunków dotyczących wymaganego depozytu zabezpieczającego na rachunkach Admiral.Markets i Admiral.Prime

Styczeń 19, 2017 16:30

Szanowni Państwo,

Prosimy zwrócić uwagę na następujące informacje dotyczące nadchodzących zmian w odniesieniu do wymogów depozytu zabezpieczającego. Zmiany, które zostaną wprowadzone w najbliższych dniach:

1. Rekalkulacja wymaganych depozytów zabezpieczających dotyczących otwartych pozycji na mocy poprzednich zasad obliczania depozytu zabezpieczającego

Wartości depozytu dla wszystkich pozycji otwartych na rachunkach Admiral.Markets i Admiral.Prime przed dniem 9 stycznia 2017 roku (czyli na starych zasadach kalkulacji depozytu zabezpieczającego) zostaną przeliczone według aktualnych Wymogów Depozytowych. Proces ten zostanie przeprowadzony podczas prac administracyjnych w weekend 21-22 stycznia 2017.

Jeśli posiadacie Państwo duże pozycje otwarte przed dniem 9 stycznia 2017, prosimy o upewnienie się, że posiadacie Państwo wystarczającą ilość środków na rachunku, aby spełnić aktualne Wymagania dotyczące Depozytu Zabezpieczającego na wszystkich posiadanych pozycjach, ponieważ do części Państwa dużych pozycji może zostać zastosowana dźwignia 1:50, 1:25 lub 1:10.

Prosimy mieć na uwadze, że powyższe zmiany nie dotkną posiadaczy rachunków Admiral.Markets (dawniej Pro) korzystających z serwera AM-Live3 - tak długo, jak nowe warunki dotyczące wymogów depozytu zabezpieczającego nie zostaną wprowadzone na tych rachunkach.

2. Usunięcie dodatkowych wymogów depozytowych dla pozycji otwieranych przed piątkowym zamknięciem rynków

Począwszy od piątku 20 stycznia 2017, dodatkowe wymogi odnośnie depozytu zabezpieczającego dla pozycji otwieranych przed piątkowym zamknięciem handlu na danych instrumentach zostaną całkowicie usunięte, tak więc zawsze będą miały zastosowanie poziomy dźwigni zgodne z ogólnymi warunkami kalkulacji wymogu depozytu zabezpieczającego, które można znaleźć na stronie Wymogi Depozytowe.

Podjęliśmy tę decyzję w najlepszym interesie naszych Klientów w Polsce, biorąc pod uwagę ich opinie oraz szczególną sytuację rynkową, która zakłada ograniczenie maksymalnej dźwigni do 1:100, co sprawia, że dodatkowe wymogi depozytowe dla pozycji otwieranych przed piątkowym zamknięciem powodowałyby tylko więcej komplikacji w kwestii warunków handlu.

3. Wybór maksymalnej dźwigni w Gabinecie Inwestora

Klienci posiadający rachunki Admiral.Markets lub Admiral.Prime mają obecnie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia wysokości dźwigni finansowej na rachunku z poziomu Gabinetu Inwestora. Ustawienia poziomu dźwigni dostępne są niezależnie od wysokości salda rachunku.

Prosimy mieć na uwadze, że zmiana dźwigni ma natychmiastowy wpływ na wartość depozytu zabezpieczającego dla wszystkich otwartych pozycji, więc jest wysoce zalecane, aby dokładnie sprawdzić otwarte pozycje, przed zmniejszeniem wysokości dźwigni.

Prosimy mieć również na uwadze, że jeśli zdecydujecie się Państwo na zmniejszenie poziomu dźwigni obowiązywać będą zakresy wartości nominalnej pozycji dla wybranego poziomu dźwigni zgodnie z wartościami dostępnymi na stronie Wymogi Depozytowe.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Z poważaniem,
Admiral MarketsOstrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 85% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.