Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Aktualizacja systemu do Windows 10 i wpływ na MetaTrader

Kwiecień 13, 2017 16:54

Szanowni Państwo,

Jak już Państwo zapewne wiedzą, w dniu 11 kwietnia Microsoft oficjalnie udostępnił bezpłatną możliwość uaktualnienia systemu operacyjnego do Windows 10 za pomocą Windows 10 Creators Update. To rozwiązanie jest bardzo podobne do instalacji nowego systemu, ponieważ zmieni to konfiguracje oraz klucze szyfrowania.

Platformy MetaTrader wiążą wszystkie pliki z lokalnym systemem operacyjnym oraz sprzętem w celu ochrony informacji użytkownika. To powiązanie oznacza, że jeśli nawet pliki terminala zostałyby skradzione, nikt nie będzie mógł się połączyć z serwerem za pomocą wcześniej zapisanych rachunków.

Niestety, po zmianie systemu operacyjnego, wszystkie hasła do rachunków na Twoim komputerze staną się nieważne.

Ze względu na zmianę kluczy szyfrowania, token aktywacyjny aplikacji zakupionych na Rynku MetaTrader zostanie utracony, ponieważ wszystkie produkty są związane z systemem operacyjnym.

Z tego powodu MetaQuotes automatycznie dodał jeden token aktywacyjny dla każdego zakupionego produktu, niezależnie od używanego systemu operacyjnego. Traderzy mogą również ponownie pobrać wersje demonstracyjną produktów.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Z poważaniem,

Admiral Markets