Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Admiral Markets AS Oferuje Handel Akcjami

Listopad 03, 2017 11:52

Akcje

Od listopada 2017 znajdziesz w naszej ofercie nowy rodzaj rachunku - Admiral.Invest! Rachunek ten został zaprojektowany, aby zapewnić Ci bezpośredni dostęp do klasycznego handlu akcjami.

Rachunek Admiral.Invest wspierany jest przez naszą najbardziej zaawansowaną platformę transakcyjną - MetaTrader 5 - i umożliwia realizację zleceń na akcjach bez dodatkowych kosztów i marż, a wszystko przy konkurencyjnej stałej prowizje, zaczynające się od 0.01 USD za transakcję.*

Na rachunku dostępne są akcje największych amerykańskich oraz europejskich spółek technologicznych, farmaceutycznych oraz finansowych w tym Apple, Deutsche Bank, Netflix, Pfizer, BMW oraz wiele innych.

To jeszcze nie wszystko...

Rachunek Admiral.Invest będzie rozwijany o pozostałe rynki. W przyszłości będą dostępne akcje z Ameryki Północnej, Azji oraz jeszcze więcej akcji z Europy.

Na chwile obecną nie oferujemy handlu opartego na depozycie zabezpieczającym, zatem nie ma dostępnej krótkiej sprzedaży. Jest to rachunek odpowiedni dla osób, które są zainteresowane inwestowaniem długoterminowym.

Zachęcamy do zapoznania się ze Specyfikacją Instrumentów, gdzie można znaleźć pełną listę oferowanych instrumentów.

Proszę również zwrócić uwagę, że wraz z rozszerzeniem naszej oferty, aktualizacji uległy następujące dokumenty, dostępne na naszej stronie (www.admiralmarkets.pl):

  • Ogólne Warunki Admiral Markets AS
  • Polityka Najlepszej Realizacji Zlecenia
  • Ryzyko Związane z Inwestowaniem
  • Polityka Przechowywania i Ochrony Aktywów Klienta
  • Warunki Realizacji Płatności i Tabela Opłat

Akcje CFD vs. Akcje

Prawdopodobnie znasz Admiral Markets tylko jako dostawcę rozwiązań do handlu Forex i CFD. Teraz dzięki Admiral.Invest będziesz mógł handlować "klasycznymi" akcjami. Różnica pomiędzy klasycznymi akcjami a kontraktami CFD na akcje jest następująca:

  • Akcje nie są instrumentami pochodnymi jak kontrakty CFD
  • Akcje notowane są na rynku regulowanym
  • Akcje nie oferują dźwigni finansowej, stąd też nie ma dziennego finansowania swap
  • Akcje "klasyczne" postrzegane są jako inwestycje średnio- oraz długoterminowe podczas gdy CFD służą zazwyczaj do spekulacji

Na nowym rachunku Admiral Markets AS nie ma żadnego ograniczenia dotyczącego utrzymywania pozycji. Możesz dokonywać długoterminowych oraz krótkoterminowych transakcji. Tak samo jak na kontraktach CFD - wszystko zależy od Ciebie! Ale teraz z nowym rachunkiem Admiral.Invest będziesz mieć o wiele więcej możliwości niż kiedyś.

Bądź na bieżąco

Nie zapomnij także śledzić naszych aktualności. Dowiesz się więcej o nadchodzących aktualizacjach rachunku Admiral.Invest oraz o innych ważnych tematach dla naszych Klient.

W przypadku pytań związanych z powyższą informacją lub innymi aspektami naszych usług, skontaktuj się z nami.