Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Admiral Markets oferuje obrót akcjami i 265 instrumentów

Kwiecień 05, 2018 22:55

Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie nowej oferty - Admiral.Invest, opartej na wiodącej platformie MetaTrader 5 i przeznaczonej do inwestowania na rynkach akcji.

Ofertę na nowym rachunku stanowią obecnie akcje 265 największych firm w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i UE. Mamy w planie dodanie w nadchodzących miesiącach znacznie większej liczby akcji, aby zapewnić inwestorom portfelowym jeszcze większą możliwość wyboru.

Wszystkie szczegóły dotyczące nowych instrumentów można znaleźć na rachunku Admiral.Invest w sekcji Specyfikacja Instrumentów na naszej stronie internetowej.

Udostępniamy również historyczne dane rynkowe oraz dane w czasie rzeczywistym dla wszystkich akcji na żywo na rachunku Admiral.Invest, bez dodatkowych opłat!

Przedstawiamy naszą ofertę inwestycyjną

Ten rachunek stanowi mały, ale znaczący krok w wielu kluczowych kierunkach:

  • po pierwsze, jeszcze bardziej wzmacniamy naszą już silną ofertę, zapewniając dostęp do nowych typów instrumentów - tj. handlu prawdziwymi akcjami;
  • po drugie, jest to strategiczny krok w kierunku oferty wielu aktywów, która ma na celu dostarczenie dużej ilości papierów wartościowych inwestorom giełdowym i przedsiębiorcom;
  • po trzecie, jest to specyficzna zmiana w kierunku promowania platformy MetaTrader 5, która jest mocniejszą i udoskonaloną wersją swojego poprzednika, MetaTrader 4.

Zaktualizowane warunki

Warunki zostały zaktualizowane w celu świadczenia oferty obrotu akcjami. Wprowadzone zmiany (obecnie w języku angielskim) będą dostępne w innych językach w nadchodzących tygodniach. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz coś wyjaśnić.

Trzy kluczowe punkty naszej nowej oferty

  • Brak dźwigni finansowej: handel rzeczywistymi akcjami 1:1
  • Brak krótkiej sprzedaży: zysk tylko na rynkach rosnących
  • Możliwe długoterminowe inwestycje: zarabiaj dywidendy i wykorzystuj je jako fundusz oszczędnościowy

Czy wiesz, że... Admiral Markets oferuje wsparcie we wszystkich zakątkach świata? Dokładnie to robimy! Jesteśmy dla Ciebie, gdziekolwiek jesteś! Pamiętaj, że z Admiral Markets - handlujesz na całym świecie, a wspieramy Cię lokalnie. Jeśli masz jakieś problemy lub chcesz przekazać nam swoją opinię, a może nawet komplementy, nie wahaj się z nami skontaktować!


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 84% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.