Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Fundusz Gwarancyjny
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

Admiral Markets oferuje obrót akcjami i 265 instrumentów

Kwiecień 05, 2018 22:55

Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie nowej oferty - Admiral.Invest, opartej na wiodącej platformie MetaTrader 5 i przeznaczonej do inwestowania na rynkach akcji.

Ofertę na nowym rachunku stanowią obecnie akcje 265 największych firm w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i UE. Mamy w planie dodanie w nadchodzących miesiącach znacznie większej liczby akcji, aby zapewnić inwestorom portfelowym jeszcze większą możliwość wyboru.

Wszystkie szczegóły dotyczące nowych instrumentów można znaleźć na rachunku Admiral.Invest w sekcji Specyfikacja Instrumentów na naszej stronie internetowej.

Udostępniamy również historyczne dane rynkowe oraz dane w czasie rzeczywistym dla wszystkich akcji na żywo na rachunku Admiral.Invest, bez dodatkowych opłat!

Przedstawiamy naszą ofertę inwestycyjną

Ten rachunek stanowi mały, ale znaczący krok w wielu kluczowych kierunkach:

 • po pierwsze, jeszcze bardziej wzmacniamy naszą już silną ofertę, zapewniając dostęp do nowych typów instrumentów - tj. handlu prawdziwymi akcjami;
 • po drugie, jest to strategiczny krok w kierunku oferty wielu aktywów, która ma na celu dostarczenie dużej ilości papierów wartościowych inwestorom giełdowym i przedsiębiorcom;
 • po trzecie, jest to specyficzna zmiana w kierunku promowania platformy MetaTrader 5, która jest mocniejszą i udoskonaloną wersją swojego poprzednika, MetaTrader 4.

Zaktualizowane warunki

Warunki zostały zaktualizowane w celu świadczenia oferty obrotu akcjami. Wprowadzone zmiany (obecnie w języku angielskim) będą dostępne w innych językach w nadchodzących tygodniach. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz coś wyjaśnić.

Trzy kluczowe punkty naszej nowej oferty

 • Brak dźwigni finansowej: handel rzeczywistymi akcjami 1:1
 • Brak krótkiej sprzedaży: zysk tylko na rynkach rosnących
 • Możliwe długoterminowe inwestycje: zarabiaj dywidendy i wykorzystuj je jako fundusz oszczędnościowy

Czy wiesz, że... Admiral Markets oferuje wsparcie we wszystkich zakątkach świata? Dokładnie to robimy! Jesteśmy dla Ciebie, gdziekolwiek jesteś! Pamiętaj, że z Admiral Markets - handlujesz na całym świecie, a wspieramy Cię lokalnie. Jeśli masz jakieś problemy lub chcesz przekazać nam swoją opinię, a może nawet komplementy, nie wahaj się z nami skontaktować!


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.