79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Admiral Markets oferuje TOP kontrakty CFD na akcje spółek z sektora e-commerce!

Kwiecień 06, 2020 12:53

trade ecommerce stocks

Podczas gdy koronawirus, czyli COVID-19 ma negatywny wpływ globalną gospodarkę, nie wszystkie sektory ucierpiały. W rzeczy samej oczekuje się, że niektóre sektory sięgną po szczyt ze względu na zmieniające się zachowania konsumentów w okresie trwającej domowej samoizolacji.

Jednym z takich sektorów jest e-commerce, gdzie sprzedaż online wzrosła o 52%, a wskaźniki konwersji o 8,8% rok do roku. Nagły skok spowodował, że wiele platform sprzedażowych online, takich jak Amazon i Walmart ostrzegało o ograniczonej dostępności dostaw ze względu na wzrost popytu.

Czy uważasz, że oznacza to wzrost akcji spółek z sektora e-commerce? A jeśli tak, to jak można wykorzystać trend wzrostowy?

Możesz handlować i inwestować w tysiące globalnych kontraktów CFD na akcje w Admiral Markets, w tym na następujące spółki ecommerce:

  • Amazon (AMZN) - spółka Amazon ogłosiła niedawno, że planuje zatrudnić 100 000 nowych pracowników magazynowych i dostawczych w Stanach Zjednoczonych z uwagi na zwiększony popyt spowodowany pandemią koronawirusa, co świadczy, że pokłada ona zaufanie do swojego przyszłego rozwoju.
  • eBay (EBAY) - Początkowo powstał w celu umożliwienia sprzedaży przedmiotów używanych, zaś obecnie znane marki wykorzystują eBay jako witrynę marketplace, a 80% produktów w serwisie eBay stanowią nowe produkty. W ostatnim czasie spółka przekroczyła również swój docelowy poziom targetu dotyczący przychodów, co stawia ją w dobrej pozycji do przetrwania burzy koronawirusowej.
  • Wal-Mart Stores Inc (WMT) - Jako największy sprzedawca detaliczny na świecie, z produktami dostępnymi w 70 krajach, Wal-Mart zarządza zapasami o wartości 32 miliardów dolarów. Wal-Mart rozwinął również sprzedaż internetową, dokonując kilku przejęć w ciągu ostatnich kilku lat, w tym Modcloth, Shoes, com i Jet.com.
  • ALIBABA.COM LTD ADR (BABA) - Jako najbardziej dominująca spółka e-commerce w Chinach (najbardziej zaludniony kraj na świecie) Alibaba posiada nawet własny ekosystem handlu elektronicznego, z własną usługą płatniczą (Alipay), własnym centrum tworzenia treści (Taobao) oraz inwestycjami przetwarzania w chmurze i grach.
  • JD.com ADR (JD) - JD jest największym konkurentem e-commerce Alibaby, który niezwykle szybko się rozwinął dzięki inwestycjom w technologie. Jednym z przykładów jest plan budowy 150 centrów wprowadzania na rynek dronów w celu poprawy możliwości dostaw na obszarach wiejskich. JD jest również w strategicznym partnerstwie z Wal-Mart.
  • The Home Depot Inc (HD) - Jako największa na świecie sieć sprzedająca materiały budowlane - Home Depot odniósł ostatnio sukces dzięki przejęciu firm powiązanych. Jest to również najczęściej odwiedzana strona internetowa poświęcona majsterkowaniu, z ponad 120.000.000 odsłon rocznie.

Handluj długoterminowo lub krótkoterminowo z Trade.MT5

Dzięki Trade.MT5 masz dostęp do ponad 3,000 najlepszych rynków na świecie za pomocą kontraktów CFD!

Dlaczego warto wybrać Trade.MT5?

  • Handluj na ponad 3000 najpopularniejszych na świecie kontraktów CFD na akcje oraz CFD na waluty (Forex), kryptowaluty, indeksy, towary i nie tylko.
  • Obniż swoje koszty transakcyjne dzięki wąskim spreadom i niskim prowizjom
  • Traduj na najpopularniejszej platformie handlowej na świecie MetaTrader 5 z ekskluzywną wtyczką Admiral Markets MetaTrader Supreme Edition
  • Zacznij handlować już dziś, z minimalnymi depozytami już od 100 $

handluj CFD na blue chip


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.