Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Admiral Markets zdobywa kolejną nagrodę dla najlepszego Brokera w Niemczech

Luty 28, 2016 14:15

Szanowni Państwo,

Pragniemy z przyjemnością ogłosić, że już drugi raz z rzędu czytelnicy OnlineBroker-Portal.de wybrali Admiral Markets UK Najlepszym Brokerem Forex.

"Drugi rok z rzędu otrzymaliśmy tą prestiżową nagrodę" mówi dyrektor niemieckiego oddziału Jens Chrzanowski."Tego lata będziemy obchodzić piątą rocznicę obecności Admiral Markets w Niemczech. W tym czasie AM zdążył już świętować otrzymanie wielu prestiżowych nagród i wyróżnień".

Admiral Markets i cały berliński zespół obsługi Klienta, chciałby jeszcze raz korzystając z okazji podziękować serdecznie wszystkim swoim Klientom.

"Nagroda ta potwierdza, że podążamy w dobrym kierunku i wykonujemy swoją pracę w sposób najlepszy jak to tylko możliwe. Nasz zespół ciężko pracuje, aby oferować Klientom jak najlepsze usługi każdego dnia. W 2016 roku nasi Klienci mogą liczyć na kilka ciekawych nowości i innowacji technologicznych".

OnlineBroker-Portal.de jest niezależnym dostawcą wiadomości i informacji na tematy związane z rynkami finansowymi.

Z poważaniem,
Admiral Markets


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.