Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Sergei Bogatenkov z Admiral Markets otrzymuje nominację do nagrody Best CFO

Luty 05, 2018 11:48

Sergei Bogatenkov

Zdjęcie wykonał Urmas Kamdron

Z przyjemnością ogłaszamy, że dyrektor generalny i dyrektor finansowy Admiral Markets - Sergei Bogatenkov, znalazł się na liście nominowanych do nagrody Best CFO, dzięki uprzejmości Ęripäev i BIG4 Audit Bureaus.

Sergei Bogatenkov został nominowany głównie ze względu na fakt, że pod jego kierownictwem, Admiral Markets konsekwentnie rozszerzał swoją działalność na całym świecie i stał się prawdziwie globalną firmą. Jedną szczególnie godną uwagi inicjatywą, za której wdrożenie był bezpośrednio odpowiedzialny, była ostatnia publiczna emisja obligacji Admiral Markets AS i notowanie na giełdzie Nasdaq w Tallinie. Wspomniana oferta publiczna została uznana za bardzo odważny i istotny krok dla firmy.

"To wielki zaszczyt, że zostałem nominowany do nagrody Best CFO przez Ęripäev i BIG4 Audit Bureaus. Firma Admiral Markets bardzo się rozwinęła w ciągu ostatnich kilku lat i nadal będzie to robić, szczególnie dzięki wysiłkom naszego utalentowanego i oddanego zespołu. Co więcej, po tym, jak znaleźliśmy się na giełdzie Nasdaq, nasza firma staje się coraz bardziej transparentna i atrakcyjna dla kolejnych potencjalnych inwestorów" - powiedział Sergei Bogatenkov, dyrektor generalny i dyrektor finansowy Admiral Markets.

Sergei BogatenkovSergei Bogatenkov, CEO i CFO Admiral Markets

Według Toomasa Truuverk, dyrektora finansowego spółki Äripäev, który przez wiele lat był członkiem jury, nominacja nawet 6 kandydatów podkreśla ich wyjątkowe wyniki, wyjątkową organizację lub doskonałe zarządzanie w trudnych sytuacjach - takich jak internacjonalizacja biznesu lub szybki rozwój technologii.

Przedstawiciele Äripäev i BIG4 Audit Bureaus początkowo nominowali 15 dyrektorów finansowych. 6 finalistów będzie uczestniczyć w Konferencji Finansowej w Pärnu, która odbędzie się 12 kwietnia, gdzie zostanie ogłoszony zwycięzca.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nominacji i konferencji, sprawdź oficjalne ogłoszenie.