79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Sergei Bogatenkov z Admiral Markets otrzymuje nominację do nagrody Best CFO

Luty 05, 2018 10:48

Sergei Bogatenkov

Zdjęcie wykonał Urmas Kamdron

Z przyjemnością ogłaszamy, że dyrektor generalny i dyrektor finansowy Admiral Markets - Sergei Bogatenkov, znalazł się na liście nominowanych do nagrody Best CFO, dzięki uprzejmości Ęripäev i BIG4 Audit Bureaus.

Sergei Bogatenkov został nominowany głównie ze względu na fakt, że pod jego kierownictwem, Admiral Markets konsekwentnie rozszerzał swoją działalność na całym świecie i stał się prawdziwie globalną firmą. Jedną szczególnie godną uwagi inicjatywą, za której wdrożenie był bezpośrednio odpowiedzialny, była ostatnia publiczna emisja obligacji Admiral Markets AS i notowanie na giełdzie Nasdaq w Tallinie. Wspomniana oferta publiczna została uznana za bardzo odważny i istotny krok dla firmy.

"To wielki zaszczyt, że zostałem nominowany do nagrody Best CFO przez Ęripäev i BIG4 Audit Bureaus. Firma Admiral Markets bardzo się rozwinęła w ciągu ostatnich kilku lat i nadal będzie to robić, szczególnie dzięki wysiłkom naszego utalentowanego i oddanego zespołu. Co więcej, po tym, jak znaleźliśmy się na giełdzie Nasdaq, nasza firma staje się coraz bardziej transparentna i atrakcyjna dla kolejnych potencjalnych inwestorów" - powiedział Sergei Bogatenkov, dyrektor generalny i dyrektor finansowy Admiral Markets.

Sergei BogatenkovSergei Bogatenkov, CEO i CFO Admiral Markets

Według Toomasa Truuverk, dyrektora finansowego spółki Äripäev, który przez wiele lat był członkiem jury, nominacja nawet 6 kandydatów podkreśla ich wyjątkowe wyniki, wyjątkową organizację lub doskonałe zarządzanie w trudnych sytuacjach - takich jak internacjonalizacja biznesu lub szybki rozwój technologii.

Przedstawiciele Äripäev i BIG4 Audit Bureaus początkowo nominowali 15 dyrektorów finansowych. 6 finalistów będzie uczestniczyć w Konferencji Finansowej w Pärnu, która odbędzie się 12 kwietnia, gdzie zostanie ogłoszony zwycięzca.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nominacji i konferencji, sprawdź oficjalne ogłoszenie.


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.