Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator efsa fca

Sergei Bogatenkov z Admiral Markets otrzymuje nominację do nagrody Best CFO

Luty 05, 2018 11:48

Sergei Bogatenkov

Zdjęcie wykonał Urmas Kamdron

Z przyjemnością ogłaszamy, że dyrektor generalny i dyrektor finansowy Admiral Markets - Sergei Bogatenkov, znalazł się na liście nominowanych do nagrody Best CFO, dzięki uprzejmości Ęripäev i BIG4 Audit Bureaus.

Sergei Bogatenkov został nominowany głównie ze względu na fakt, że pod jego kierownictwem, Admiral Markets konsekwentnie rozszerzał swoją działalność na całym świecie i stał się prawdziwie globalną firmą. Jedną szczególnie godną uwagi inicjatywą, za której wdrożenie był bezpośrednio odpowiedzialny, była ostatnia publiczna emisja obligacji Admiral Markets AS i notowanie na giełdzie Nasdaq w Tallinie. Wspomniana oferta publiczna została uznana za bardzo odważny i istotny krok dla firmy.

"To wielki zaszczyt, że zostałem nominowany do nagrody Best CFO przez Ęripäev i BIG4 Audit Bureaus. Firma Admiral Markets bardzo się rozwinęła w ciągu ostatnich kilku lat i nadal będzie to robić, szczególnie dzięki wysiłkom naszego utalentowanego i oddanego zespołu. Co więcej, po tym, jak znaleźliśmy się na giełdzie Nasdaq, nasza firma staje się coraz bardziej transparentna i atrakcyjna dla kolejnych potencjalnych inwestorów" - powiedział Sergei Bogatenkov, dyrektor generalny i dyrektor finansowy Admiral Markets.

Sergei BogatenkovSergei Bogatenkov, CEO i CFO Admiral Markets

Według Toomasa Truuverk, dyrektora finansowego spółki Äripäev, który przez wiele lat był członkiem jury, nominacja nawet 6 kandydatów podkreśla ich wyjątkowe wyniki, wyjątkową organizację lub doskonałe zarządzanie w trudnych sytuacjach - takich jak internacjonalizacja biznesu lub szybki rozwój technologii.

Przedstawiciele Äripäev i BIG4 Audit Bureaus początkowo nominowali 15 dyrektorów finansowych. 6 finalistów będzie uczestniczyć w Konferencji Finansowej w Pärnu, która odbędzie się 12 kwietnia, gdzie zostanie ogłoszony zwycięzca.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nominacji i konferencji, sprawdź oficjalne ogłoszenie.


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.