Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Admiral Markets oferuje kontrakty na 4 najważniejsze kryptowaluty: Bitcoin, Ether, Litecoin i Ripple

Lipiec 11, 2017 10:55

Kryptowaluty w Admiral Markets

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że nasz flagowy rachunek Admiral.Markets daje Państwu teraz możliwość handlu następującymi instrumentami:

Informacje o Bitcoin i Ethereum są obecnie wszędzie i istnieją trzy główne powody takiego stanu rzeczy:

  1. Wszystkie kryptowaluty oparte są na technologii blockchain (łańcuch bloków), a obecnie przeżywają gwałtowny wzrost popularności, porównywalny do gorączki złota z połowy XIX w.
  2. Główne kryptowaluty są nabywane podczas etapów crowdfundingowych licznych startupów bazujących na technologii Blockchain.
  3. Istnieje większe zapotrzebowanie na te waluty, co przekłada się na szybkie zmiany cen. Przykładowo, w tym roku kurs Bitcoina wzrósł o 300%, podczas gdy cena Ether wzrosła o 5000%.

Warto wspomnieć, że po osiągnięciu szczytowej ceny 400 USD za 1 Ether, skorygowano ją o 50% w ciągu 2 tygodni, przy regularnych wahaniach 8-12% dziennie, podczas gdy Bitcoin w tym samym okresie umiarkowanie spadł o 20%.

Po analizie tych danych, nie będą Państwo zaskoczeni, że nie oferujemy wysokiej dźwigni finansowej na te instrumenty – chociaż wciąż oferujemy Państwu dodatkową siłę nabywczą dzięki dźwigni 1:5 dla Bitcoin i Ether oraz 1:2 dla Litecoin i Ripple.

Należy również zwrócić uwagę, że w początkowych etapach tej oferty obowiązują następujące dwie zasady:

  1. Mogą Państwo otwierać tylko pozycje długie (czyli kupno a następnie sprzedaż instrumentu). Krótka sprzedaż nie będzie chwilowo możliwa, ponieważ wszystkie transakcje będą zabezpieczane przez nas na giełdach kryptowalut.
  2. Państwa ekspozycja na dany instrument kryptowalutowy lub wszystkie instrumenty kryptowalutowe nie przekroczy 10 000 EUR lub ekwiwalentu tej kwoty.

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że te instrumenty są dostępne do handlu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, więc teraz mają Państwo instrumenty do handlu w weekendy!

Czy era kryptowalut skończy się jak Tulipomania, czy też Bańka internetowa, a może kryptowaluty będą rosły bez końca? Tego nie wie nikt. Jedno jest pewne, technologia blockchain przyniesie wiele zmian.

Zapraszamy do rozpoczęcia podróży w przyszłość na najbardziej komfortowej platformie oraz z zaufanym brokerem.

Z poważaniem,

Admiral Markets

BEST EDUCATOROstrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 84% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.