Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Obligacje Admiral Markets AS notowane na Nasdaq Baltic

Styczeń 12, 2018 10:35

Admiral Markets - Nasdaq

Z przyjemnością informujemy, że Nasdaq (NDAQ) ogłosił, że od 11 stycznia 2018 roku obligacje wyemitowane przez Admiral Markets AS są notowane na Nasdaq Baltic Bond List przez Nasdaq Tallinn.

"Admiral Markets AS wyrósł z estońskiej firmy na globalną platformę handlu online i cieszę się, że napędza swój przyszły rozwój poprzez giełdę" - powiedział Kaarel Ots, CEO Nasdaq Tallinn. "Dobrze, że firmy, które stają się publiczne, coraz częściej kierują swoją ofertę do inwestorów detalicznych. Admiral Markets AS stanowi świetny przykład, emitując i oferując obligacje o nominalnej wartości 100 euro."

Notowanie następuje po ofercie publicznej obligacji Admiral Markets AS w krajach nadbałtyckich. 306 inwestorów nabyło obligacje w łącznej kwocie 1 826 800 EUR. Cena nominalna obligacji wynosi 100 EUR, oprocentowanie wynosi 8% rocznie, a wypłaty odsetek są dokonywane dwa razy w roku. Termin wykupu obligacji przypada na dzień 28 grudnia 2027 r., w którym to dniu emitent wykupi wszystkie obligacje.

"Firma działająca w sektorze finansowym musi mieć kilka źródeł pozyskiwania kapitału. Notowanie na giełdzie czyni naszą spółkę bardziej przejrzystą i wzmacnia nasz profil wśród potencjalnych inwestorów" - powiedział Sergei Bogatenkov, Członek Zarządu Admiral Markets AS. "Rynek oferuje obecnie atrakcyjne oprocentowanie w połączeniu z płynnością i chcemy mieć pewność, że korzystamy z tej oferty. Wykorzystamy te pieniądze, aby wzmocnić naszą pozycję na rynkach, na których działamy, zwiększyć bazę klientów, zwiększyć aktywa naszych klientów i ostatecznie stać się firmą TOP10 z działających w tym sektorze."

Więcej informacji na temat kwestii związanych z obligacjami można znaleźć na dedykowanej stronie.

Uwaga: Wiadomość jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowi porady inwestycyjnej.