Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Admiral Markets nagrodzony za najlepszą obsługę wśród brokerów CFD w Niemczech w 2017

Maj 30, 2017 09:17

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę od niemieckiego Instytutu Klientów (DKI). Przeprowadzone badania ankietowe pozwoliły uczestnikom wyrazić swoją opinię o przedstawicielach branży CFD.

Najlepsze usługi CFD 2017 wg DKI

„Jesteśmy zachwyceni, że poza naszą ofertą, doceniona została również nasza obsługa", mówi Jens Chrzanowski, członek Zarządu Admiral Markets. „Pięć gwiazdek i czołowe miejsce najlepiej pokazuje, że jesteśmy na właściwej drodze" dodaje Jens.

Jest to już czwarta nagroda przyznana w tym roku w Niemczech dla Admiral Markets. W pierwszym kwartale firma znalazła się na pierwszym miejscu w kategorii Forex (OnlineBroker-Portal.de) i zajęła drugie miejsce w serwisie Brokerwahl.de. Focus-Money uznała również firmę za najlepszego i uczciwego brokera CFD w 2017 w Niemczech.

Ciągłe podnoszenie jakości i wydajności zawsze się opłaca. Chcielibyśmy podziękować tym, którzy za nami głosowali i dali nam swoje poparcie!

Z poważaniem,

Admiral Markets