79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Admiral Markets nagrodzony za najlepszą obsługę wśród brokerów CFD w Niemczech w 2017

Maj 30, 2017 07:17

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę od niemieckiego Instytutu Klientów (DKI). Przeprowadzone badania ankietowe pozwoliły uczestnikom wyrazić swoją opinię o przedstawicielach branży CFD.

Najlepsze usługi CFD 2017 wg DKI

„Jesteśmy zachwyceni, że poza naszą ofertą, doceniona została również nasza obsługa", mówi Jens Chrzanowski, członek Zarządu Admiral Markets. „Pięć gwiazdek i czołowe miejsce najlepiej pokazuje, że jesteśmy na właściwej drodze" dodaje Jens.

Jest to już czwarta nagroda przyznana w tym roku w Niemczech dla Admiral Markets. W pierwszym kwartale firma znalazła się na pierwszym miejscu w kategorii Forex (OnlineBroker-Portal.de) i zajęła drugie miejsce w serwisie Brokerwahl.de. Focus-Money uznała również firmę za najlepszego i uczciwego brokera CFD w 2017 w Niemczech.

Ciągłe podnoszenie jakości i wydajności zawsze się opłaca. Chcielibyśmy podziękować tym, którzy za nami głosowali i dali nam swoje poparcie!

Z poważaniem,

Admiral Markets
Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.