Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

6 nowych powodów, dla których powinieneś używać MT4 Supreme

Grudzień 15, 2015 10:49

Szanowni Państwo,

MetaTrader 4 Supreme właśnie wzbogacił się o 6 nowych całkowicie bezpłatnych funkcji, dzięki czemu nasz dodatek oferuje już ponad 60 funkcjonalności, wskaźników i strategii Expert Advisors.

Mając na uwadze pomoc inwestorom w optymalizowaniu tradingu na rynku Forex i CFD, nowe funkcje bazują na Expert Advisor oraz wskaźnikach. W opinii dyrektora niemieckiego oddziału Jensa Chrzanowskiego, nowe funkcje są „bezprecedensową innowacją", która jest dostępna zarówno na rachunkach rzeczywistych jak i demonstracyjnych.

Najważniejsze funkcje

Wskaźnik odliczania czasu do zakończenia świecy: wyświetla czas pozostały do końca bieżącej świecy – szybko możesz zobaczyć oczekiwane ruchy na rynku.

C:\Users\Panda\Desktop\Candle Countdown.gif

Wskaźnik High-Low: Dzienne/miesięczne szczyty i dołki są doskonale widoczne - widać je w postaci linii wsparcia i oporu.

C:\Users\Panda\Desktop\HighLow.png

Wskaźnik historii zleceń: możesz łatwo sprawdzić historyczne transakcje – są widoczne jako zielone i czerwone strzałki na wykresie.

C:\Users\Panda\Desktop\OrderHistory.png

Wskaźnik Pivot: sprawdź poziomy pivot na każdym interwale czasowym.

C:\Users\Panda\Desktop\Pivot.png

Wskaźnik Renko: rysuje wykres Renko – nowe świece są tworzone tylko wtedy, gdy cena się porusza.

C:\Users\Panda\Desktop\Renko.png

Ulepszony mini terminal z dodatkowymi opcjami dla zleceń Stop: - użyj rysowanej na wykresie linii jako poziom Stop Loss lub Take Profit.

C:\Users\Panda\Desktop\Multiple SL Eng.gif

Aby uzyskać więcej informacji na temat wiodącej platformy transakcyjnej oraz wszystkich funkcjonalności Supreme odwiedź naszą stronę poświęconą temu dodatkowi..

Z poważaniem

Zespół Admiral Markets


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.