Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Więcej informacji Akceptuję
79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. expand_more

Co nowego?

Wszystko, co musisz wiedzieć o IPO Albertsons


IPO Albertsons

7 rzeczy, które musisz wiedzieć o Albertsons

1. Albertsons Companies Inc to kilkusetletnia amerykańska firma zajmująca się sprzedażą artykułów spożywczych, posiadająca w swoim portfolio wiele kultowych marek supermarketów.

2. Symbol giełdowy Albertsons Companies Inc to AC

...

Więcej


Święta państwowe w Japonii - harmonogram handlu


Szanowni Państwo,

ze względu na zbliżające się święta państwowe w Japonii, handel japońskimi akcjami i kontraktami CFD na akcje będzie niedostępny w nadchodzący czwartek i piątek (23-24 lipca).


Z poważaniem,

Admiral MarketsSprawdź teraz dod

...

Więcej


Harmonogram godzin handlu na lipiec 2020 roku


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że ze względu na nadchodzące dni wolne w lipcu 2020 roku, nasze godziny handlu zostaną nieznacznie zmienione.

Instrumenty CFD

Środa

1 lipca

Czwartek

2 lipca

...

Więcej


Harmonogram handlu dni wolnych od pracy w Rosji


Forex Calendar

Szanowni Państwo,

24 czerwca i 1 lipca są dniami wolnymi od pracy w Federacji Rosyjskiej. Z uwagi na powyższe wszelkie instrumenty finansowe z RUB, w tym pary walutowe USD/RUB i EUR/RUB, będą niedostępne do handlu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy zajrz

...

Więcej


Harmonogram godzin handlu w czerwcu


Szanowni Państwo,

w związku z nadchodzącymi dniami ustawowo wolnymi od pracy w Szwecji, Finlandii i Hongkongu, harmonogram godzin handlu zostanie nieznacznie zmieniony.

W dniu 19 czerwca, nie będą prowadzone żadne transakcje na rynku akcji i kontraktów CFD w Szw

...

Więcej