Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Więcej informacji Akceptuję
81% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. expand_more

Co nowego?

Południowa Afryka i Japonia - zmieniony harmonogram handlu


South Africa and Japan Holiday Market Schedule

Szanowni Państwo,


z uwagi na zbliżające się święta państwowe w RPA i Japonii, w najbliższy poniedziałek, 10 sierpnia nastąpi zmiana w dostępności niektórych instrumentów finansowych.

Akcje i kontrakty CFD na akcje japońskie oraz CFD na indeks South Africa 40 ,

...

Więcej


Wszystko, co musisz wiedzieć o IPO Albertsons


IPO Albertsons

7 rzeczy, które musisz wiedzieć o Albertsons

1. Albertsons Companies Inc to kilkusetletnia amerykańska firma zajmująca się sprzedażą artykułów spożywczych, posiadająca w swoim portfolio wiele kultowych marek supermarketów.

2. Symbol giełdowy Albertsons Companies Inc to AC

...

Więcej


Święta państwowe w Japonii - harmonogram handlu


Szanowni Państwo,

ze względu na zbliżające się święta państwowe w Japonii, handel japońskimi akcjami i kontraktami CFD na akcje będzie niedostępny w nadchodzący czwartek i piątek (23-24 lipca).


Z poważaniem,

Admiral MarketsSprawdź teraz dod

...

Więcej


Harmonogram godzin handlu na lipiec 2020 roku


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że ze względu na nadchodzące dni wolne w lipcu 2020 roku, nasze godziny handlu zostaną nieznacznie zmienione.

Instrumenty CFD

Środa

1 lipca

Czwartek

2 lipca

...

Więcej


​Invest.MT5 już jest w Admiral Markets Cyprus


Invest.MT5 Admiral Markets Cyprus

Szanowni Państwo,

Admiral Markets z przyjemnością informuje, że 17 czerwca 2020 r. uruchomiono rachunek typu Invest.MT5 dla naszych klientów Admiral Markets Cyprus Ltd.

Rachunek ten zapewnia bezpośredni dostęp do handlu akcjami i funduszami ETF, dzięki czemu od teraz możn

...

Więcej