Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Bezpieczeństwo Finansowe

Podczas inwestowania z Admiral Markets, jesteś chroniony przez solidne zasady bezpieczeństwa finansowego oraz politykę ochrony Klienta.

Oddzielenie środków Klientów

Zgodnie z zasadami FCA, wszystkie środki klienta są przechowywane oddzielnie od aktywów własnych Firmyw instytucji regulowanej w EOG. Gwarantuje to dostępność środków klientów w każdym czasie oraz to, że nie mogą być używane przez nas do jakichkolwiek celów. Konstrukcje te są zweryfikowane i sprawdzone przez naszych regulatorów.

System Rekompensat Usług Finansowych (FSCS)

W mało prawdopodobnym przypadku trudnej sytuacji finansowej Admiral Markets UK Ltd oraz wystąpienia niedoboru w oddzielonych środkach Klientów, osoby fizyczne oraz małe firmy mogą kwalifikować się do rekompensat udzielanych przez FSCS https://www.fscs.org.uk/. Kwota rekompensaty wynosi do 50 000£.

Jeżeli bank, który jest używany do przechowywania oddzielonych środków Klienta, przechodzi w stan likwidacji, wszelkie straty będą dzielone na Klientów, proporcjonalnie do ich udziału w całkowitej kwocie środków przechowywanych przez upadający bank. Wszelkie środki utracone na skutek takiego stanu rzeczy zostałyby pokryte przez FSCS do limitu w wysokości 50 000£ na Klienta.

Uczciwe Traktowanie Klientów

W Admiral Markets, Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje interesy we wszystkim co robimy, od promowania naszych usług poprzez usługi posprzedażowe po rozpatrywanie reklamacji.

Zapewniamy również, że nasz zespół jest zawsze na bieżąco z technologiami rozwojowymi, które mogą mieć wpływ na jakość naszych usług.