76% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

Bezpieczeństwo Finansowe

Podczas inwestowania z Admiral Markets, masz dostęp do naszych solidnych zasad bezpieczeństwa finansowego oraz politykę ochrony Klienta.

Oddzielenie środków Klientów

Zgodnie z zasadami FCA, wszystkie środki klienta są przechowywane oddzielnie od aktywów własnych Firmyw instytucji regulowanej w EOG. Gwarantuje to dostępność środków klientów w każdym czasie oraz to, że nie mogą być używane przez nas do jakichkolwiek celów. Konstrukcje te są zweryfikowane i sprawdzone przez naszych regulatorów.

System Rekompensat Usług Finansowych (FSCS)

W mało prawdopodobnym przypadku trudnej sytuacji finansowej Admiral Markets UK Ltd oraz wystąpienia niedoboru w oddzielonych środkach Klientów, osoby fizyczne oraz małe firmy mogą kwalifikować się do rekompensat udzielanych przez FSCS https://www.fscs.org.uk/. Kwota rekompensaty wynosi do 85 000£.

Jeżeli bank, który jest używany do przechowywania oddzielonych środków Klienta, przechodzi w stan likwidacji, wszelkie straty będą dzielone na Klientów, proporcjonalnie do ich udziału w całkowitej kwocie środków przechowywanych przez upadający bank. Wszelkie środki utracone na skutek takiego stanu rzeczy zostałyby pokryte przez FSCS do limitu w wysokości 85 000£ na Klienta.

Ochrona przed Ujemnym Saldem

Nasi Klienci Detaliczni mają pełną i bezwarunkową ochronę przed deficytami na rachunkach i są rozliczani na podstawie rachunku bez ograniczeń maksymalnej wypłaty. Rekompensujemy deficyt na rachunku dla Klientów Profesjonalnych zgodnie z naszą Polityką Ochrony przed Ujemnym Saldem, pokrywającą do 50 000 GBP na klienta.

Uczciwe Traktowanie Klientów

W Admiral Markets, Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje interesy we wszystkim co robimy, od promowania naszych usług poprzez usługi posprzedażowe po rozpatrywanie reklamacji.

Zapewniamy również, że nasz zespół jest zawsze na bieżąco z technologiami rozwojowymi, które mogą mieć wpływ na jakość naszych usług.