Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Kariera

Firmy inwestycyjne Admiral Markets - działające pod marką Admiral Markets - są wiodącymi dostawcami usług handlu online, oferującymi usługi inwestycyjne do handlu na rynku Forex i CFD na indeksy, metale, surowce energetyczne, akcje, obligacje i kryptowaluty.
Działamy w jednej z najbardziej dynamicznych i płynnych branż na świecie, a co za tym idzie, musimy stale się dostosowywać i ewoluować. Wierzymy, że nie ma nic lepszego niż praca z najlepszymi i błyskotliwymi, więc zawsze szukamy utalentowanych, zdolnych i pracowitych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Poniżej znajdą Państwo aktualne oferty pracy w naszym kraju, sprawdź nasze globalne oferty tutaj!

Oferty pracy:

Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Bieżąca pomoc techniczna i wsparcie klientów
  • Informowanie klientów o bieżących działaniach edukacyjnych
  • Tworzenie materiałów edukacyjnych i prowadzenie szkoleń dla klientów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość mechanizmów funkcjonowania rynków finansowych (Forex, CFD, rynki terminowe)
  • Znajomość platform transakcyjnych MetaTrader 4/ MetaTrader 5
  • Wysoka kultura osobista oraz doskonałe zdolności interpersonalne
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji z klientami
  • Doświadczenie zawodowe w branży finansowej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie inwestycyjnej
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Aplikację w formie elektronicznej (CV w języku polskim) prosimy kierować na adres email kariera@admiralmarkets.com.

Prosimy pamiętać o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922)". Aplikacje złożone bez powyższego oświadczenia nie będą brały udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.