Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Kariera

Firmy inwestycyjne Admiral Markets - działające pod marką Admiral Markets - są wiodącymi dostawcami usług handlu online, oferującymi usługi inwestycyjne do handlu na rynku Forex i CFD na indeksy, metale, surowce energetyczne, akcje, obligacje i kryptowaluty.
Działamy w jednej z najbardziej dynamicznych i płynnych branż na świecie, a co za tym idzie, musimy stale się dostosowywać i ewoluować. Wierzymy, że nie ma nic lepszego niż praca z najlepszymi i błyskotliwymi, więc zawsze szukamy utalentowanych, zdolnych i pracowitych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Poniżej znajdą Państwo aktualne oferty pracy w naszym kraju, sprawdź nasze globalne oferty tutaj!

Oferty pracy:

Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Bieżąca pomoc techniczna i wsparcie klientów
  • Informowanie klientów o bieżących działaniach edukacyjnych
  • Zapewnienie najlepszej obsługi obecnym i przyszłym klientom
  • Działania retencyjne
  • Brak cold calling'u

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość mechanizmów funkcjonowania rynków finansowych (Forex, CFD, rynki terminowe)
  • Wysoka kultura osobista oraz doskonałe zdolności interpersonalne
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji z klientami
  • Otwarcie na nowe techniki sprzedaży
  • Proaktywna postawa
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie inwestycyjnej
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Rozwój osobisty
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń od 1 dnia pracy

Aplikację w formie elektronicznej (CV w języku polskim) prosimy kierować na adres email kariera@admiralmarkets.com.

Prosimy pamiętać o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922)". Aplikacje złożone bez powyższego oświadczenia nie będą brały udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Termin nadsyłania aplikacji upływa 30.11.2018.

Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 84% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.